Розвиваючі заняття для дітей «Забавушка»
Развивающие занятия для детей(Бровары): от 8 мес. "Забавушка". Музыкальные занятия  от 1 года. Английский . Рисование для детей от 3 лет. - в семейном центре "Розмарин".
«Забавушка»
Розвиваючі заняття для дітей від 8 місяців до 2,5 років

развивающие занятия для детей в Броварах Забавушка,англиский,рисование,музыкаПро заняття

Запрошуємо малюків та батьків на развиваючі заняття з дітьми від 8 міс. до 2 років в клуб сімейного дозвілля “Розмарин”.

На заняттях Вас чекають:

 - рухливі ігри;

 - гімнастика для пальчиків;

 - розвиток мислення дитини;

 - розвиток координації та дрібної моторики малюків;

 - творчество для самых маленьких;

 - спілкування для малюків, обмін досвідом для батьків.

Мета даного курсу: системний розвиток дитини через гру, рух та творчу діяльність відповідно віку малюка. В заняттях беруть участь дитина та батьки. Кожне заняття закінчується творчою вправою і дрібним виробом, яку малюк зможе виготовити з Вашою допомогою.

 Развивающие занятия для детей в Броварах

 

Відгуки:

 

"Забавушка» наши первые развивалки в "Розмарине". Каждое занятие проходило в занимательной игровой форме, привлекались к игре не только дети, но и мамы. Марина - наш педагог, сразу расположила детей и родителей к  себе,  что позволяло проводить занятия налегке. Очень понравились  игрушки из натурального дерева и весь подготовленный материал для занятия. С нетерпением ждали каждое новое занятие и ходили с большим удовольствием.  Наш ребенок научился: свободно чувствовать себя в коллективе среди сверстников, с ранних лет получил импульс,  который поможет ему стать успешным в жизни. Жаль, что переехали из Броваров, а так бы продолжали ходить на наши любимые развивалки!"

Инна.


"Огромное спасибо клубу за развивающие занятия с детьми от 8 мес. Вы превзошли все мои ожидания!!!! Просто супер! Интересно детям и родителям, музыкально, познавательно. Хорошо продумана программа каждого занятия. Применение разных методик, таких как Домана, Монтессори, Лупан и т.д.+ подвижные игры и только качественные игрушки и материалы занятий. Нам скоро 10 мес. Мой ребёнок как только узнает поворот к Розмарину прыгает в коляске от радости. Это уже показатель!!!! Мамы не ленитесь!!! Советую всем!!! И ещё раз спасибо всем розмариновцам!"

Светлана.

"Хотим с дочуркой Милашей поблагадарить психолога Аню.Её занятия очень интересны, увлекательны, разнообразны. Каждое занятие увлекает малышку с начала и до конца. Очень хорошо подобрано музыкальное сопровождение занятия.Очень разнообразный и интересный развивающий материал, а поделки которые детки делают каждый раз просто прелесть. Спасибо вам Анечка."

Алеся.

"Нам очень понравились развивающие занятия у Марины. Занятия очень музыкальные, малыши двигаются под музыку, тренируют пальчики, рисуют, занимаются по методике Домана. Мамы получают небольшое домашнее задание :) Детки начали заниматься уже до года, в результате они хорошо реагируют на педагога, выполняют простые поручения мам. Рекомендую!"

Аня.

"Ходим с дочькой на развивающие занятия! Раз в неделю к Ане и раз в неделю к Марине-ребенок делает успехи!Нам есть с чем сравнивать(два старших ребенка на подобные занятия не ходили).Девочки знают свое дело,любят детей,ответственно относятся к работе! Спасибо...."

Татьяна.


"Огромная благодарность преподавателю детской группы Анне Усатенко, за время проведенное с детками, за умелый подход, за интересные темы занятий. Мы с моей доченькой Анастасией ходили не очень долго, но это время запомнилось нам навсегда, как самое лучшее. Жалько что занятий не будет, но мы очень благоданы Анне за ее внимание и тепло. Удачи Вам!!!"

Ирина.

Програма

Наша програма від одного до трьох років

Для діток раннього віку розвиток має бути всебічним, адже фізичні вміння сприяють вдосконаленню розумових процесів, а займаючись, наприклад, творчими вправами, дитина тренує свою увагу, пам'ять та дрібні м'язи рук, готуючи їх до оволодіння писанням у дошкільному віці.
На заняттях ми даємо комплексні вправи, але їх умовно можна розділити на групи, отже:

Фізичні можливості малюка

Граємо в рухливі ігри з м'ячами, обручами, стрічками, долаємо “смуги перешкод” та досліджуємо “лабіринти”
з гімнастичних дошок, степів, канатів та інших корисних знарядів, катаємось на великих гімнастичних м'ячах (фітболах),
виконуємо вправи на точність і влучність рухів, вдосконалюємо нвички повзання, ходіння, бігу, кидання, відповідно
до віку дітей, поєднуємо рухові і музичні ігри, що розвиває у малюків почуття ритму.

Уяву
та творчі навички

Знайомимо дітей з різними матеріалами та прийомами образотворчого мистецтва:
ліпимо з пластиліну, глини, тіста та мокрого піску, малюємо олівцями, крейдою, пальчиковими фарбами, природними барвами, крупами тощо.
вчимося тримати в ручках пензлики, ватні палички, губки, штампи, трафарети та інші мистецькі знаряддя :)
виконуємо комбіновані роботи з різних матеріалів, у тому числі й природних: аплікації, панно, коллажі, картини з пластиліну тощо,
знайомимось з основними та додатковими кольорами (синій, жовтий, червоний, зелений помаранчовий, фіолетовий),
з поняттям контрасту (білий-чорний) тощо.
Всі творчі вправи передбачають, що дитина зможе зробити певні елементи роботи САМОСТІЙНО, а інші – за допомогою мами або педагога!
Також ми граємо в музичні ігри, співаємо і танцюємо, знайомимось з відчуттям ритму та мелодії, використовуємо дитячі музичні інструменти та іграшки, що звучать.

Пам’ять, мислення
та увагу

Порівнюємо властивості різних матеріалів та предметів (форми, розміри, кольори),
знайомимось з геометричними фігурами: плоскими (коло, трикутник, квадрат, прямокутник, ромб, трапеція)
і об'ємними (куб, куля та інші),
складаємо перші пазли з двох (на другому році життя), чотирьох, шести і восьми елементів (на третьому),
порівнюємо і сортуємо предмети або малюнки за різним ознаками,
граємо з кубіками за методиками Нікітіних,
знайомимось з кількостями від 0 до 10, готуємось до вивчення цифр,
займаємось з картками за методикою Домана, вивчаємо світ природи,
граємо з рамками-вкладинками за Монтессорі.

Дрібну моторику рук

Граємо з крупами і природними матеріалами,
сортуємо предмети,проштовхуємо крізь отвори, вкладаємо і виймаємо та всіляко тренуємо рухи рук,
використовуємо площинні та об'ємні шнурівки,
граємо в народні пальчикові ігри та виконуємо корисні вправи для масажу маленьких долоньок і ніжок.

Правила

Шановні батьки, ознайомтесь, будь-ласка, з правилами нашої співпраці:

 • ЗАЦІКАВИТИ, АЛЕ НЕ ПРИМУШУВАТИ
  Основна мета наших занять – розвивати дітей у цікавій грі, від якої дитина отримує задоволення. Тому, якщо дитина не хоче брати участі у вправі, ми можемо приласкати, зняти напруження, пояснити суть гри і показати приклад. Але ми НЕ ПРИМУШУЄМО дитину навчатись, адже примус руйнує творчі паростки.

 • ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ
  Просимо батьків на рівні з педагогом бути уважними під час гри дитини, особливо з дрібними предметами, а також під час взаємодії дітей у групі.

 • ЗАДОВОЛЕННЯ ДИТИНИ ВАЖЛИВІШЕ ЗА ОЦІНКУ
  Діти зазвичай дуже не люблять, коли їх порівнюють з кимось або оцінюють. Найкращим заохоченням для дитини буде ваша ласка і захоплення процесом гри, а не оцінка її результатів. Також, кожна дитина розвивається у своєму темпі, не засмучуйтесь, якщо вона в чомусь дещо відстає від однолітків зараз. За такого ставлення, Ви обов’язково побачите її досягнення в її час.

 • НАБУВАЄМО НАВИЧОК ВЗАЄМОДІЇ
  Вправи у групі дуже корисні ще й тому, що дитина вчиться взаємодіяти з іншими дітьми та дорослими, виконувати вправи з педагогом, дотримуватись певного режиму заняття. Залучайте дитину збиратись на зустріч, допомогти педагогу прибрати іграшки після вправ на занятті. Ваш особистий приклад важливіший за слова.

 • НЕ ЗУПИНЯЄМОСЬ НА ДОСЯГНУТОМУ
  Повторення вправ необхідні дітям раннього віку – це надає їм можливість поступово оволодіти різними навичками. Тому на наших заняттях ви знайдете вправи, які повторюються і поступово ускладнюються, відповідно до віку дітей. Також, виконання всіх вправ корисне вдома.

 • РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!
  Скарбничка материнської мудрості збиралась у нашому народі сторіччями. На заняттях ми широко використовуємо народні мелодіі, пісні, вірші та забавлянки. Також запрошуємо наших мам до обміну досвідом та цікавими ідеями, і наші зустрічі стануть ще цікавішими!

УВАГА!

Переконливо просимо батьків попереджати педагога про відсутність на занятті, а також утриматись від відвідування групи на період гострого інфекційного захворювання! Дякуємо!

Відповіді на питання

 • Для чого дитині відвідувати розвиваючі заняття?
  Сучасна дитина багато в чому відрізняється від минулих поколінь. Звідусіль на неї спрямовується безліч інофрмації, і ранній розвиток необхідний, щоб допомогти дитині зорієнтуватись в цьому інформаційному потоці. Навіть вступаючи до школи, дитина також має показати базовий рівень знань і умінь, відповідно до свого віку. Взаємодія в нашій групі допоможе дитині не тільки набути первинних знань про оточуючий світ, але і спробувати різні творчі заняття. Також, наші діти вчаться взаємодії з іншими дітьми, дорослими та педагогом, що допоможе їм адаптуватись до дитячих колективів у майбутньому.

 • Навіщо грати з дрібними предметами і розивати дрібну моторику рук?
  Вже на першому році життя дитина вчиться керувати своїми маленькими ручками. Мозковий центр, що відповідає за дрібні рухи кистей, знаходиться в головному мозку поруч з центрами, які вілповідають за розвиток мовлення. Тому, коли дитина виконує вправи руками, нервове збудження передається і в мовні центри, і мовлення дитини розвивається краще. Крім того, перекладаючи дрібні предмети, дитина вчиться відрізняти їх за різними ознаками: формою, кольором, вагою, фактурою поверхні, - це сприяє розвитку її мислення і накопиченню знань про оточуючий світ. Батькам слід бути дуже обережними при грі дитини із дрібними деталями, але вже незабаром вони відчують позитивний бік цього етапу розвитку дитини – Ваш малюк навчиться виконувати багато того, що раніше доводилось робити Вам: гортати сторінки, застібувати одяг та їсти самостійно!

 • Самостійно чи разом з мамою?
  Наші заняття діти віком до двох років відвідують разом з мамами. Завдяки цьому діти почуваются безпечно у новому для них навчальному середовищі, і разом з мамою можуть швидше оволодіти новими навичками. При цьому, щира цікавість мами процесом гри є запорукою успіхів її дитини. Діти старшого віку можуть бути присутні самі, це корисно для розвитку Вашої дитини і дарує мамі годину вільного часу двічі на тиждень. :) Та якщо дитина сьогодні відчуває себе ніяково на початку заняття або бажає розділити з мамою цікаві ігри, перехід до самостійного навчання може бути поступовим і ми запрошуємо цих мам бути присутніми і грати разом з дітьми.

 • Що можна робити вдома для розвитку дитини?
  Будь-які повторення вправ, які були на занятті, а також ігри з різноманітними предметами ,що оточують дитину, є корисними і вдома. Важливо, щоб Ваша дитина виконувала їх з радістю, а значить вона не має бути втомленою, голодною і має добре себе почувати під час розвиваючих занять. Для розвитку важлива поетапність, тому на заняттях ми повторюємо і поступово ускладнюємо вправи з різними матеріалами, також повторення важливі і на домашніх заняттях. Найважливішим у домашніх вправах є Ваші терплячість і доброзичливе спілкування з дитиною. Наприклад, роздивляючись і називаючи навколишні предмети, спочатку Вам доведеться грати за обидві сторони: питати: “Що це?”, а далі самому називати предмет. Спочатку Ваш малюк не бере активної участі у грі і не повторює нові слова, але він зацікавиться і бути запам'ятовувати почуте. В цьому віці є нормою розвитку, що діти плутають поняття і вигадують предметам власні назви. Будьте терплячим вчителем, м'яко поправляйте дитину, радійте разом, що Ви її розумієте – за Вашої підтримки їй легше оволодіти навичками мовлення. На заняттях ми щотижня пропонуємо батькам інформацію про розвиваючі методики для «домашьої роботи».
 
 

Техническая потдержка