Плавання для дітей від 2-х місяців «На однiй хвилi»

Обучение плаванию и нырянию грудных детей (на дому Вышгород, Бровары, Лесной, Петровцы)

плаванье для малышей,Бровары,Вышгород

«На однiй хвилi»

Плавання для дітей від 2-х місяців

Плавання з немовлям – це особливий напрямок гармонічного тілесного розвитку, це формування фізично здорової дитини, розвинутої, сильної, витривалої, загартованої, здатної довго затримувати дихання, якя володіє високою біоенергетикою і великою працездатністю. На таких дітей слабкіше впливають різноманітні несприятливі фактори, вони швидше адаптуються до нових умов та, що важливо, значно менше хворіють.


Немовлята, які займаються плаванням, раніше починають сидіти, стояти, повзати та ходити на відміну від своїх одноліток. У таких дітей набагато менше страху, агресивності, вони більш спокійні, врівноважені та доброзичливі до всього оточуючого. Вони рано починають розмовляти, швидше засвоюють різноманітні види та форми інтелектуальних проявів.

Відгуки:

"Благодарность  Татьяне за проведение занятий в бассейне.  Ходили с 8 месяцев, ребенок быстро осваивал и запоминал движения, с удовольствием  выполнял задания, научился нырять. Для мам это тоже хорошая возможность оздоровиться и  поддержать свою физическую форму, получить заряд бодрости и хорошего настроения.  Все происходило очень интересно и занимательно."

Инна Михайличенко.


"Вчера первый раз были на вечерней у Тани Сапко. Мы очень довольны. Грамотно, спокойно, радостно. Все отлично получилось! Все счастливы."

Виктория.

 

 Обучение плаванию грудных детей,ныряние,Бровары,Вышгород,Петровцы

 

Рекомендації батькам для занять з дітьми в групі «На одній хвилі».


1. Головне правило: позитивні емоції.  Не змушуємо малюка робити що-небудь проти його волі - правильніше посмішкою, спілкуванням, грою зацікавити його до виконання вправ. Але навіть, якщо в даний момент він не робить саме те, що ми від нього хочемо, потрібно ставитися до цього спокійно - дитина все одно, перебуваючи у воді отримує ту користь, яку вода надає дитячому організму. У будь-якому випадку він рухається у воді - його м'язи і суглоби працюють і він отримує плавальні навички.
2. Дитина пізнає воду, багато в чому через ставлення до води своїх батьків. Тому, чим спокійніше і впевненіше себе відчуваєте в воді ви, тим комфортніше дитині. Чим більше захоплення ви показуєте від результатів досягнутих вашим малюком - тим більше у нього стимулу прагнути до нових досягнень. Слова: «Не бійся», «Це не страшно» не повинні бути присутні. Краще: «Мама поруч», «Я допоможу тобі», «Давай сам», «У тебе вийде».
3. Увага мами має повністю бути направлена на свою дитину! Якщо малюк сьорбнув воду - візьміть його більш вертикально, підніміть трохи вище поверхні, щоб йому було легше впоратися з водою, що надійшла йому в рот. Якщо крихiтка не справляється за пару секунд сам - візьміть його за руки і підніміть над водою, або за одну руку - це допоможе йому зробити рефлекторний ковток, якщо вода до цих пір не вийшла. Ще, як варіант, можна взяти малюка за ноги - до цього дитину, бажано привчати, щоб тренувався вестібюлярний апарат. Звичайно басейн це не місце, де потрібно «вгамовувати спрагу», - але з ким не буває. Для того, щоб це відбувалося рідше - будьте «На одній хвилі» з малюком!
4. Набагато краще буде, якщо ви теж будете пірнати з дитиною. Уже підрослим діткам цікаво проплисти під водою тримаючись за спину мами чи тата. І пірнути на зустріч, дивлячись один одному в очі. Інакше, виходить, що ми щось вимагаємо від дитини, не роблячи це самі.
5. Не турбуйтеся, якщо ваша дитина не робить щось так само добре, як інший. Діти дуже по-різному досягають результату: є природжені дельфіни, а є малюки, яким потрібно більше часу для освоєння навику. Зате ця дитина, можливо досягає успіху в чомусь іншому - всі діти різні! У кожному разі, кількість переходить в якість і діти, рано чи пізно починають плавати. Тільки не чекайте від маленького карапуза, що він попливе над водою - дітлахи до 2 років плавають тільки під водою!
6. Природно для дітей любити воду. У животику у мами малюк був у водичці і це для нього звична стихія. Якщо маленький  плаче і боїться воду - можливо були допущені помилки при знайомстві з водою у ванні і закріпилися неприємні відчуття на підсвідомому рівні. Наприклад: дитина хотіла спати, була голодна, була не комфортна температура води і т. д. У басейні накладаються ще інші причини - не знайома обстановка, шум, «незнайома тiточка». До речі, людині, яка тримає ваше чадо, коли ви входите в басейн, давайте дитину спиною до нього - обличчям до себе, щоб він при цьому бачив вас.
7. Пам'ятайте, що в певному віці (приблизно з 6 міс. до 1 року) діти можуть не любити плавати на спині. А старшi - пірнати. Не змушуйте - він це переросте. У будь-якому випадку малюк отримує користь для свого здоров'я, відвідуючи систематично заняття в басейні. Єдине до чого потрібно прагнути швидше - освоїти навик затримки дихання - щоб дитина, як можна рідше ковтала воду.
8. Якщо ви бачите, що малюк втомився, не чекайте, щоб він почав вередувати. Краще виходити в хорошому настрої, щоб закріпилися позитивні емоції.
9. Дотримуйтесь техніку безпеки на території басейну! Пам'ятайте про те, що підлога може бути слизькою. Якщо ви в бахілах наступите на мокру поверхню ви можете впасти. Якщо вам гіпер слизько - поміняйте в наступний раз шльопанці на інші. Перебуваючи у воді віддавайте собі звіт, що ви міцно стоїте на ногах: часта помилка батьків, пірнаючи малюка, просуваючи його вперед, при цьому їх ноги не встигають, центр ваги зміщується і команду «Увага! Пірнаємо! »доводиться говорити вже батькам. Якщо дитина перебуває біля низького бортика - стежте, щоб він не вдарився майбутніми або вже існуючими зубами. Якщо малюк зістрибує з бортика - учите його стрибати вперед, для уникнення удару потилицею об бортик. Якщо ходить ногами по бортику, стежте, щоб не впав.
10. Слідкуйте за гігієною при відвідуванні басейну! «Я милася дому» - не вважається! Є елементарне поняття: вуличного пилу, поту, не зовсім стерильного одягу і взуття. Зазвичай, люди відвідують туалет перед відвідуванням басейну, а після цього, відповідно треба помитися! Все це відбивається на якості води. В кінці-кінців цю воду частенько сьорбають ваші діти.
11. Слідкуйте, щоб дитина не сходила за «великим» у воді. При будь-яких «підозрілих» звуках і поведінці - краще перестрахуватися і дістати його з води. Інакше з води доведеться вийти всім дітям, а заняття припинити. «Висаджуйте» дитину перед басейном і після - вони на це здатні з народження, тільки не всі мами це знають і в це вірять. Звертайтеся за порадою у кого не виходить.
12. Частіше дивіться в очі своєму малюкові, посміхайтеся, говоріть з ним, хваліть його, радійте разом з ним і ваша дитина отримає максимум користі і чудовий настрій!


Автор Сапко Тетяна.

«

 
 

Техническая потдержка